ČASTÉ OTÁZKY

 ›  Časté otázky

Aké motory upravujeme?

Upravovať vieme takmer akékoľvek motory. Podmienkou je, aby mal motor elektronickú riadiacu jednotku.

Prečo si nechať upraviť program riadiacej jednotky na vašom vozidle?

pri turbomotoroch zníženie spotreby až o 15 % nárast výkonu až o 20% lepší dynamika a zážitok z jazdy vyššia bezpečnosť pri predbiehaní

O koľko je možné navýšiť výkon motora?

Všeobecne sa dá povedať, že pri turbo motoroch nastáva navýšenia výkonu až o 20%. Pri atmosférických motoroch je nárast výkonu okolo 10% . Pre informácie o zvyšovaní výkonu na konkrétne vozidlo nás neváhajte kontaktovať.

Zníži sa životnosť motora?

Pri úpravách dbáme na životnosť motora a to znamená, že doporučujeme zvyšovať výkon max. o 20-25%. Tieto hodnoty sú individuálne v závislosti na automobile. Pre konkrétne informácie o vašom aute nás neváhajte kontaktovať.

Akú dávate záruku?

Na všetky naše úpravy softvéru poskytujeme záruku.

Neprídem o záruku na nové vozidlo?

Nie, neprídete. Pri servisných úkonoch, nie je možné odhaliť úpravu.

Je problém s úpravou pri automatických prevodovkách?

Nie, není žiadny problém upraviť vozidlo s automatickou prevodovkou. Program v riadiacej jednotke sa upraví adekvátne pre spoluprácu s prevodovkou.

Zníži sa spotreba?

Áno. Spotreba vie klesnúť v závislosti na úprave až o 20%. Takisto vieme upravovať program riadiacej jednotky na spotrebu. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Je možné vrátiť riadiacu jednotku do pôvodného stavu?

Áno. Pred každou úpravou vám spravíme zálohu pôvodného softvéru riadiacej jednotky. Kedykoľvek je možnosť vrátiť bezplatne riadiacu jednotku do pôvodného stavu.

Ako dlho trvá samotná úprava?

V závislosti od vozidla úpravu realizujeme v časovom rozhraní od 2-5 hodín.

Treba zmeniť servisný interval vozidla po úprave?

Nie, netreba. Odporúčame dodržiavať pôvodný servisný interval vášho vozidla.

Viete upraviť vozidlo u mňa doma?

Po dohode není problém vykonať úpravu vášho vozidla aj u vás doma.

Konkurencia ponúka väčšie zvýšenie výkonu, viete to aj vy?

Áno, vieme. Ale kladieme dôraz na zachovanie životnosti motora a preto neodporúčame prehnané úpravy. Stáva sa, že konkurencia nasľubuje väčšie zvýšenie výkonu pre získanie klienteli, ale reálne to nie je z technického hľadiska možné.

Naša firma ponúka chiptuning na profesionálnej úrovni. Optimalizáciou motorov, resp. chiptuningom sa zaoberáme už niekoľko rokov .Vždy optimalizujeme výkon motora na mieru vozidla. Kedže rešpektujeme normy dané výrobcom zaručujeme spolahlivosť a účinnosť.

Galéria